MENU

SERVICES AND ADMINISTRATION UNIT
Name Designation Tel Email
Mohamad Saiful Bin Mohamad Razale Pemandu Kenderaan 06-4814029 saiful@mdkp.gov.my
Nor Khairul Azmi bin Suhaimi Pemandu Kenderaan 06-4814029 khairulazmi@mdkp.gov.my
Rahilah Binti Bidin Pembantu Awam 06-4814029 rahilah@mdkp.gov.my
Zahari Bin Hamzah Pemandu Kenderaan 06-4814029 zahari@mdkp.gov.my
Muhamad Hanifi Bin Ahmad Pemandu Kenderaan 06-4814029 hanifi@mdkp.gov.my
Safwan bin Said Pemandu Kenderaan 06-4814029 safwan@mdkp.gov.my
INFORMATION TECHNOLOGY UNIT
Name Designation Tel Email
Imran Bin Aluwi Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 06-4821291 imran@mdkp.gov.my
Siti Nadhirah Binti Razally Pen. Pegawai Teknologi Maklumat 06-4814027 nadhirah@mdkp.gov.my
Mohamad Rasidi Bin Saban Juruteknik Komputer 06-4821292 rasidisaban@mdkp.gov.my
Suhana binti Sapar Pembantu Tadbir 06-4821292 suhana@mdkp.gov.my